محل لوگو

کاپ قاعدگی چیست؟


در ابتدا لازم است بدانید که کاپ قاعدگی در زمره محصولاتی است که مدت زمان طولانی از تولید آن گذشته اما اکنون اهتمام و توجه خانم ها را به خود جلب کرده است. شکل ظاهری این محصولات بهداشتی ، همانند این است که به عنوان جایزه ای برای نوار بهداشتی یا تامپون مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند با قرار دادن آنها در واژن ، خون زمان پریودی کنترل و جمع آوری کرد.چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

جنس کاپ قاعدگی از سیلیکون طبیعت ، لاستیک یا پلاستیک مقاوم است که اگر بتواند چندین بار مصرف کند ، در صورت وجود است. نحوه استفاده از این محصولات به گونه ای است که باید پس از هر بار استفاده کاپ را خالی کرده و آن را با آب و صابون به خوبی شستشو دهید و به صورت مجدد در محل مورد نظر جایگزین کنید. به طور کلی مدت زمان استفاده از این محصول 6 الی 12 ساعت می باشد. فقط اگر با خونریزی شدید در قاعدگی شدید باید کاپ خود را در طول روز چندین بار شستشو دهند.

مزایای استفاده از کاپ قاعدگی:

علی الرغم مطالب فوق العاده ، کاپ قاعدگی جایگزینی مطلوب و مناسب است که با محیط زیست سازگاری فوق العاده ای دارد. از این رو برخی از امتیازات این محصولات عبارتند از:

صرفه جویی مالی: یکی از برجسته ترین مزایای کاپ ، فقط جوی مالی است. من که مایل به خرید این محصولات هستند تنها با کمترین هزینه این محصول را تهیه و خریداری می کنند. اخرین قیمت برای خرید این محصول حدود 3000 تا 50000 تومن است. محصولات ماندگار و دوام تا حد کمتری بستگی به مارک و مارک دارد که این کیفیت عالی و مقاومت در برابر این محصول است. با توجه به اینکه شما این محصولات را بخرید اندکی بالا می رود بنابراین در طولانی مدت می تواند به صرفه جویی مالی شود.

سهولت در استفاده: نحوه استفاده از کاپ قاعدگی بسیار آسان تر از نوار بهداشتی یا تامپون است که این ماده از فواید و امتیازات این محصول به شمار می رود. نکته قابل توجه این است که این محصول از خشکی واژن جلوگیری می کند و این بیماری برای خانم ها دارای خاصیت است.

کاهش دردهای شکم: استفاده از کاپ های قاعدگی در کنترل و کاهش درد شدید شکم تأثیر ویژه ای دارد چرا که بهداشت واژن به خوبی رعایت می شود.

تمیز بیشتر: برخلاف نوار بهداشتی که در برخی اوقات باعث نشتی می شود این محصول به این ترتیب به صورت صحیح جایزه می شود مانع نشتی و خروج خون می شود. از مهمترین مزایای این محصول استفاده از آن در شرایط مختلف نظم ورزش ، شنا ، دوش گرفتن و ... باشد.

کاهش اثر منفی زیست محیطی: همانطور که میدان نوار بهداشتی و تامپون تنها یکبار قابل استفاده است در صورت استفاده از آن در صورت استفاده از آن در صورت استفاده از آن مورد استفاده قرار می گیرد. اکنون آنکه از کاپ قاعدگی می تواند به صورت مجدد استفاده شود. به عبارتی نوار بهداشتی باعث تولید فراوان زباله آسیب و صدمه زیادی به محیط زیست وارد می شود در حالی که کاپ این عارضه را دنبال نمی کند.

کاهش عفونت های قارچی واژن: باید در نظر داشته باشید که تمایل به خرید و استفاده از این محصول باید از نظر مناسب و قابل استفاده باشد. در صورتی که این محصولات باعث می شوند ضدعفونی کننده بتواند ابتکار ابتلا به بیماری های افونی و قارچی را افزایش دهد می تواند باعث شود.

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

فنجان قاعدگی

قیمت کاپ قاعدگی

كاپ قاعدگي

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ پریودی

فنجان قاعدگی چیست

کاپ پریودی چیست

کاپ قاعدگی چیه

بهترین مارک کاپ قاعدگی

طرز استفاده کاپ قاعدگی

روش استفاده از کاپ قاعدگی

لونت کاپ چیست

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

استفاده از کاپ قاعدگی

قیمت فنجان قاعدگی

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

سایز کاپ قاعدگی

كاپ قاعدگي چيست

عوارض کاپ قاعدگی

کاپ بهداشتی

کاپ پریود

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

کاپ های قاعدگی

کاپهای قاعدگی

روش استفاده کاپ قاعدگی

معایب کاپ قاعدگی

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

مراکز فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

کاپ قاعده گی

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

انواع کاپ قاعدگی

فنجان پریود

خريد كاپ قاعدگي

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

كاپ قاعدگي خريد

کاپ قاعدگی یا تامپون

قيمت كاپ قاعدگي

خرید فنجان قاعدگی

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دختران

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

طرز استفاده از كاپ قاعدگي

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

  انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 8

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما