محل لوگو

ضدآفتاب و فواید استفاده از آن - همه چیز را درباره ضدآفتاب اینجا بخوانید


پوست | مراقبت پوست
کرم ضدآفتاب و استفاده از آنها برای مراقبت از پوست و سلامتی آن ضروری است و مهم است که همه پزشکان متخصص پوست در صورت استفاده از کرم ضدآفتاب اذعان داشته اند و از آن استفاده می کنند که اولین قدم و مهمترین راه برای سلامت پوست در طولانی مدت است. می دانند.


کرم ضدآفتاب و استفاده از آنها برای مراقبت از پوست و سلامتی آن ضروری است و مهم است که همه پزشکان متخصص پوست در استفاده از ضد ضد آفتاب اذعان دارند و استفاده از ضد ضد آفتاب را برای اولین بار در قدم و مهمترین راه برای محافظت از پوست در طولانی مدت می دانند.بی بی کرم ps قیمت

استفاده از کرم های ضدآفتاب از ابتدای ابتلا به بیماری های خطرناک مانند سرطان پوست باعث می شود تا حدود 85 درصد مبتلا به سرطان پوست شود که باعث ایجاد پوست در معرض اشعه فرابنفش می شود.

مجازات های منتشر شده ، موارد ابتکاری جهانی به سرطان پوست ملانوم در شرایط افزایش می یابد و عوامل اصلی ابتلا به سلطان ملانوم در افراد با سابقه آفتاب سوختگی وجود دارد و از قرار گرفتن در معرض نور خورشید نشریه می شود.

همچنین می توانید از ضدآفتاب ها به عنوان قدرتمندترین کرم های ضد پیری پوست نام برد چون نور آفتاب و اشعه فرابنفش از عامل اصلی چین و چروک و ایجاد کوموم بروی پوست وجود دارد.

مراقبت از پوست برای انواع پوست ها با هر نوع ژنتیکی بسیار مهم است. همچنین مراقبت از پوست در برابر باعث می شود فرد پوستی سالم و شفافتری داشته باشد و از نظر علائم پیری هم باعث شود تا دیرتر این علائم در فرد ظاهر شود.

ضدآفتاب

 

از دوران قرون وسطی ، انسان در ارتباط بین آفتاب و آسیب های پوستی پی برده است. با توصیف طیف الکترومغناطیسی ، طیف نور ماورا بنفش به عنوان مسئول صدمه زدن به آسیب پوستی در اثر تماس با طالانیان مدت پوست با آفتاب شناسایی ‌می شود. ضدآفتاب از دیرباز در اندازه گیری های مختلف برای محدود کردن زمان قرار گرفتن در معرض نور خورشید مورد استفاده قرار گرفته است.

آگاهی از خطرات مرتبط با اشعه خورشید در قرن افزایش یافته است و در نتیجه ، علم ، فنآوری ها و فرمولاسیون به طور قابل ملاحظه ای پیشرفت می کند. استفاده از محصولات ضد آفتاب همچنان رو به افزایش است زیرا سازمان مراقبت های بهداشتی دولتی به دنبال موارد دیگر در شرایط افزایش ملانوما از اشعه ماورا بنفش است.

آفتاب گرفتن تفریحی و برنزه کردن پوست به روش مصنوعی خطر ابتلا به این بیماری ها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. هدف این مقاله ، بررسی مبانی علمی استفاده از ضد آفتاب ، طبقبندی ، فرمول بندی ، کنترل و تنظیم کیفیت آنها در سایر جهان است.

قرار گرفتن در معرض آفتاب موکرر پوست باعث می شود کوتاه مدت و طولانی مدت در ساختار پوست باعث شود. در کوتاه مدت ، این باعث اریتم (قرمز شدن) پوست باعث می شود که از آن به عنوان آفتاب سوختگی نام برده شود. به دنبال اریتم ، ملانوسیت فعال می شود که میزان تولید ملانین را افزایش می دهد (باعث افزایش ملی شدن) که باعث می شود پوست ظاهر شود.

اثرات تماس باکرر و طولانی با آفتاب شامل دست دادن توانایی ارتجاعی پوست است که ناپذیر بوده و ممکن است به سلطان های پوستی تبدیل شود. میزان آسیب پوستی برای مدت زمان قرار گرفتن در معرض آفتاب ، تغییر فشار تابش در اثر تغییر فصلی ، وضعیت جغرافیایی و عوامل وابسته به میزبان از جمله سن ، رنگ پوست ، عامل بیماری ، وضعیت ایمنی و سایر موارد بستگی دارد.

 

ضدآفتاب

شکل 1: لایه سازی پوست و ملانین

 

استفاده از ترکیب ضد آفتاب برای حفاظت در برابر اثرات مضر اشعه خورشید در چند دهه افزایش یافته است. این امر ممکن است باعث افزایش آگاهی در مورد اثرات مضر بالقوه در اثر فشار مکرر با خورشید شود. قرار گرفتن مارکر در معرض خطر ابتلا به خطر ابتلا به سه نوع سلطان را افزایش می دهد: ملانوم ، سلول کارسینوم سلول بازال و سرطان سلول سنگفرشی که همراه با ملانوم باعث مرگ می شود و باعث می شود در صورت عدم موفقیت در سلطان های پوستی غیر ملانومی شایعه باشد و در نتیجه آسیب پوستی باشد همراه است.

مطالعات بالینی نشان می دهد که استفاده از منظم ضد آفتاب امی می تواند باعث کاهش سرطان پوست شود ، به ویژه در سلول سنگفرشی مخصوص ملانوم و کارسینوم. شواهدی در مورد نقش محافظتی ضد آفتاب ها در برابر آسیب های پوستی ناشی از نور خورشید نیز اثبات شده است.

فرمولاسیون و علم کرم ضد آفتاب همراه با پیشرفت دانش و فنآوری علمی برای بهبود ویژگی های فرمول بندی از نظر کارایی ، ایمنی و زیبایی تکمیل شده است. افزایش میزان ملانومای پوستی ، نگرانی های نظریه در مورد کیفیت محصولات ضدآفتاب را به دنبال داشته باشید و باعث افزایش تقاضا از سوی دیگر شود در مورد بررسی کیفیت فراوان ضد ضد آگهی موجود است.

استفاده از کرم ضدآفتاب به عنوان محافظ در برابر نور خورشید در چند دهه گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. با افزایش آگاهی در مورد حفاظت ارائه شده توسط ضد آفتاب در برابر آفتاب سوختگی ، پیری پوست و ملانوما ، تقاضا برای فرمولاسیون ضد آفتاب به طور معمول قابل افزایش است زیرا می تواند به دلیل دارا بودن ضد آفتاب با کیفیت ، کارآمد ، ایمن و از نظر زیبایی ، این تقاضا را برآورده می کند.

کرم ضد آفتاب
کرم ضد افتاب

بهترین کرم ضد افتاب

بهترین ضد افتاب
کرم ضد آفتاب لانسون

کرم ضد آفتاب سان سیف

کرم ضد آفتاب خارجی

کرم ضد آفتاب به انگلیسی

کرم ضد آفتاب LABIOTTE

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب jorjie

کرم ضد آفتاب لافارر

کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی

کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۲

کرم ضد آفتاب لانسون شماره 1

کرم ضد آفتاب لانسون خوبه

کرم ضد آفتاب لانسون برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۳

کرم ضد آفتاب لانسون بژ روشن قیمت

کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی نی نی سایت

کرم ضد آفتاب سان سیف خوبه

کرم ضد آفتاب سان سیف بژ روشن

کرم ضد آفتاب سان سیف برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب سان سیف مردانه

مواد تشکیل دهنده کرم ضد آفتاب سان سیف

کرم ضد آفتاب سان سیف ضد چروک

قیمت ضد آفتاب سان سیف فاقد چربی

کرم ضد آفتاب سان سیف نی نی سایت

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک

کرم ضد آفتاب LABIOTTE

کرم ضد آفتاب خارجی

کرم ضد آفتاب بیزانس

کرم ضد آفتاب سان سیف

کرم ضد آفتاب jorjie

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب بیودرما

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا نی نی سایت

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک

بهترین مارک ضد آفتاب برای پوست حساس

کرم ضد آفتاب سان سنس

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی

بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب ژرژیه

کرم ضد آفتاب ژرژیه دیجی کالا

کرم ضد آفتاب ژرژیه نی نی سایت

انواع کرم ضد آفتاب الارو

کرم ضد آفتاب ببک

Jorjie کرم

بهترین کرم ضد آفتاب

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک خارجی

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی

بهترین کرم ضد آفتاب نی نی سایت

بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب با منافذ باز

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

بی بی کرم ساین اسکین خوبه

بی بی کرم ساین اسکین نی نی سایت

بی بی کرم ساین اسکین دیجی کالا

قیمت بی بی کرم دیجی کالا

کرم ضد لک ساین بیوتی

محصولات ساین اسکین

بی بی کرم ps قیمت

بی بی کرم ps دیجی کالا

بی بی کرم ساین اسکین

کرم ضد آفتاب الارو

کرم ضد آفتاب سینره

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

کرم ضد آفتاب زدن به انگلیسی

کرم آبرسان به انگلیسی

کرم ضد آفتاب لدورا

 

  انتشار : ۲۶ خرداد ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 7

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما